MSNJ

Pejabat Pengarah

  • Mohd Gadaffie Abd Aziz
    Pengarah PTN52
    Pengarah
    Emel
  • Zakiah Binti Abd Wahab
    SP N29
    S/U Pengarah
    Emel

Bahagian Khidmat Pengurusan

  • Khairul Nizar Bin Mohamad Rebot
    Pen. Pegawai Tadbir N29
    Ketua Bahagian Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Mohamad Ezhar Bin Jumat
    Pen. Akauntan W29
    Ketua Unit Kewangan
    Emel
  • Fadellah Binti Sabtu
    Pen. Tadbir (P/O) N22
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Zuraidah Binti Ariffin
    Pen. Akauntan W29
    Kewangan
    Emel
  • Nurul Marliza Binti Mustafa
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Muhammad Asyraf Bin Amran
    Juruaudio Visual N19
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Rohaiza Binti Ja’afar
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Siti Maisarah Binti Zolkafle
    Pem. Tadbir W19
    Kewangan
    Emel
  • Abd Rahman Bin A Rahim
    Pem. Operasi N11
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Johan Shahril Bin Jafery
    Pem. Awam Rendah H11
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Muhammad Haiqal Bin Othman
    Pekerja Sambilan Harian
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Mohd Diah Bin Sanlan
    Pemandu Kenderaan R3
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Zulkifli Bin Senin
    Pemandu Kenderaan R3
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Mohamad Anizam Bin Bathiar
    Pemandu Kenderaan H11
    Khidmat Pengurusan
    Emel
  • Azwan Bin Mohd Nazim
    Pemandu Kenderaan H11
    Kewangan
    Emel

Pembangunan Sukan

  • Mohd Amir Abdullah Bin Mohd Amir Najib
    Pegawai Tadbir N41
    Penolong Pengarah | Ketua Bahagian Pembangunan Sukan
    Emel
Unit Pembangunan Persatuan
  • Siti Radziah Binti Abd Sahar
    Pen. Pegawai Belia dan Sukan S29
    Ketua Unit Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Roha Binti Baharom
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Mohd Izad Bin Shamsudin
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Norhidayah Binti Mohd Sumairi
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Khelmey Bin Mohd Satari
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Nur Syafiqah Binti Tumian
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Khairuzzamaan Bin Qusai
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Muhamad Akmal Bin Md Nasir
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Fadilah Binti Selamat
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Mohamad Shahrizat Bin Kanuri
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Saffa’ Haziqah Binti Jamaludin
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Nurul Ilyani Binti Sahlan
    Pem.Tadbir (P/O) N19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Akhbar Shah Bin Jalal
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Pembangunan Persatuan
    Emel
  • Mohd Adlyruzim Bin Abdullah
    Pekerja Sambilan Harian
    Pembangunan Persatuan
    Emel
Unit Pembangunan Majlis Sukan Daerah
  • Shazreen Binti Mustapa
    Pen. Pegawai Belia dan Sukan S29
    Ketua Unit Pembangunan Majlis Sukan Daerah
    Emel
  • Hedzir Bin A Shukor
    Pem. Tadbir (P/0) N19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Mohd Ferdaus Bin Md Yusoff
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Mohd Yuusrani Bin Mohd Nor
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Nurhafizah Binti Mohamedon
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Nurul Najiha Binti Fadzil
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Nurul Adira Binti Azhar
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Azezah Binti Ab Rahman
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Kamanazeelin Binti Kamsan
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Lenny Mazlina Binti Abdul Majid
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Che Siti Hajar Binti Che Abd Rahim
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Nor Afifah Binti Muhamad
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Hafiz Bin Abu Hasan
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Mohd Atiqurahim Bin Mohd Nor
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Muhammad Faiz Bin Maula Kahar
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Muhammad Syukri Bin Mohd Isa
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Mohamad Khairul Najid Bin Mustaffa
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Mohamad Helmi Bin Mohamed Sani
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Khelmey Bin Mohd Satari
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Mesafizam Bin Mesri
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel
  • Faezah Binti Pariman
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sukan Daerah
    Emel

Unit Atlet Dan Sains Sukan

  • Mohammad Syafiq Bin Hassan
    Pegawai Belia dan Sukan S41
    Ketua Unit Atlet Dan Sains Sukan | Unit Sukma
    Emel
  • Nurizah Binti Khamis
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Norain Binti Idros
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Mohammad Aizat Bin Johari
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Mohammad Akmal Bin Mohd Sapian
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Muhammad Amzari Bin Mohd Amin
    Penyelaras Operasi SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Nurul Ashikin Binti Embok Upek
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Nurmasaini Binti Mazlan
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Siti Napsiah Binti Ramlee
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Nur Elina Binti Saleh
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Mohd Hafiz Bin Md Hanan
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Mohammad Nazlan Bin Tumirin
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Mohamad Faiz Bin Ngasiman
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Badrul Amin Bin Jamaludin
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Nur Azuwa Binti Md Lasim
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Faezah Binti Pariman
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Hazlinda Binti Longchik
    Pem. Penyelaras Pentadbiran SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Zuliah Binti Said
    Pen. Tadbir (P/O) N19
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Nur Idzaty Binti Yahya Azmi
    Pem. Penyelaras Penyediaan Pasukan SUKMA
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Siti Nur Fara’ Shahira Binti Salsabri
    Pekerja Sambilan Harian
    Atlet Dan Sains Sukan | Sukma
    Emel
  • Muhammad Azlan Alfian Bin Rosli
    Ketua Pendidikan Dan Sains Sukan
    Atlet Dan Sains Sukan
    Emel
  • Abdul Rahim Bin Abdul Raof
    Ketua Jurulatih Suaian Fizikal
    Atlet Dan Sains Sukan
    Emel
  • Mohd Syaiful Akmal Bin Abdull Karim
    Ketua Psikologi Sukan
    Atlet Dan Sains Sukan
    Emel
  • Risnainy Binti Mat Zin
    Ketua Pemakanan Sukan
    Atlet Dan Sains Sukan
    Emel
  • Muhammad Shafiq Bin Istijab
    Pembantu Suaian Fizikal
    Atlet Dan Sains Sukan
    Emel
  • Andek Nurul Haziqah Binti Andek Jelantek
    Pembantu Suaian Fizikal
    Atlet Dan Sains Sukan
    Emel
  • Arif Hakimiee Bin Karmin
    Pembantu Suaian Fizikal
    Atlet Dan Sains Sukan
    Emel

Bahagian Komunikasi Korporat

  • Natasha Eryna Binti Mohd Nasir
    Peg. Belia dan Sukan S41
    Ketua Bahagian Komunikasi Korporat
    Emel
  • Muhammad Rais Bin Ishak
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Komunikasi Korporat
    Emel
  • Juliana Atiqa Binti Johar
    PSH
    Komunikasi Korporat
    Emel
  • Amar Fikri Bin Anuar
    PSH
    Komunikasi Korporat
    Emel

JOYDEC

  • Muhammad Hazwan Bin Badri
    Pen. Pegawai Belia dan Sukan S29
    JOYDEC
    Emel
  • Tunaim Bin Satiman
    Pen. Pegawai Belia dan Sukan S29
    JOYDEC
    Emel
  • Mohd Hafez Hafifi Bin Md Saleh
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    JOYDEC
    Emel
  • Mohd Khidir Bin Othman
    Pem. Belia dan Sukan S19
    JOYDEC
    Emel
  • Mohd Faizal Bin Abas
    Pem. Belia dan Sukan S19
    JOYDEC
    Emel
  • Sivamani A/L Manikam
    Pem. Belia dan Sukan S19
    JOYDEC
    Emel
  • Mohd Fairuz Bin Sahab
    Pem. Belia dan Sukan S19
    JOYDEC
    Emel
  • Norisham Bin Kasim
    Pemandu Kereta H11
    JOYDEC
    Emel

Perbadanan Stadium Johor

  • Mohd Hairy Bin Hood
    Pen. Pegawai Tadbir N29
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Mohamad Azim Bin Samsi
    Pen. Jurutera JA29
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Syhiedah Binti Md Safi
    Pen. Akauntan W29
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Norhidayu Binti Uyop
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Nursyahirah Binti Anuar
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Nang Fazliana Binti Nik Ahmad
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Nurul Azmira Shaeda Binti Azmi
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Noratika Binti Aliraman
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Siti Norhamidah Binti Patriee
    Pem. Tadbir (KEW) W19
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Hariz Asyraf Bin Roslan
    Pem. Operasi N11
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Mohamad Rashid Bin Roswan
    Pem. Awam Rendah H11
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Mohd Nurzaidi Bin Mohd Jais
    Pem. Awam Rendah H11
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Saifullah Bin Abdul Rahman
    Pem. Awam Rendah H11
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Hairi Bin Abdul Talibb
    Pem. Awam Rendah H11
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Sarina Binti Tegoh
    Pem. Awam Rendah H11
    Perbadanan Stadium Johor
    Emel
  • Mahmood Bin Ahmad
    Pem. Keselamatan KP11
    Perbadanan Stadium Johor
  • Mahmood Bin Ahmad
    Pem. Keselamatan KP11
    Perbadanan Stadium Johor
  • Sahrudin Bin Seidali
    Pem. Keselamatan KP11
    Perbadanan Stadium Johor
  • Shahrol Nizam Bin Mohamed Azizuddin
    Pem. Keselamatan KP11
    Perbadanan Stadium Johor

Sekretariat SUKMA

  • Mohd Hadi Bin Abidi
    Pegawai Tadbir N41
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Taqiuddin Bin Poniran
    Peg. Belia dan Sukan S41
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Mohd Azrul Aminurasyid Bin Arbain
    Peg. Belia dan Sukan S41
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Zakiah Binti Abd Wahab
    Setiausaha Pejabat N29
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Mohd Shahrul Nizam Bin Mohd Mustaffa
    Pen. Peg. Belia dan Sukan S29
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Siti Suhayah Binti Masri
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Norhidayah Binti Dahlan
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Siti Zahara Binti Hamzah
    Pem. Tadbir (P/O) N19
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Nur Atifah Binti Abu Khiar
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Siti Zubaidah Binti Samat
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sekretariat SUKMA
    Emel
  • Ezri Zia Bin Zainal
    Pem. Belia dan Sukan S19
    Sekretariat SUKMA
  • Hairul Nizam Bin Sakiman
    Pemandu Kenderaan H11
    Sekretariat SUKMA
    Emel

Countdown To The 20th Sukma Games

SUKMA 2020 Maskot